< Atgal

Konteineriai „Flexitank” skystiems produktams

Kategorija: "Flexitank" skystiems produktamsKitos pakavimo medžiagos / Paskirtis: Antrinėms žaliavoms, Laivininkystei, Žemės ūkiui
Kategorija: "Flexitank" skystiems produktamsKitos pakavimo medžiagos
Paskirtis: Antrinėms žaliavoms, Laivininkystei, Žemės ūkiui

Flexitank – tai patikrinta naujos kartos pakuotė skystų produktų laikymui ir transportavimui pagaminta iš polipropileno audinio.

Šios pakuotės privalumai – lankstumas ir lengvas svoris. Neužpildytą Flexitank konteinerį galima lengvai transportuoti sulanksčius ir sudėjus ant paletės, o užpildyti galima tiesiai vilkike, arba, jei konteineris skirtas skysčių laikymui – lauke ar sandėlyje.

Aprašymas

Flexitank konteineriuose galima laikyti ir transportuoti nepavojingus skystus maistinius ir techninius produktus. Dažniausiai Flexitank konteineriai panaudojami skystų trąšų, melasos, vandens, įvairių koncentratų, aliejaus, tepalų, dažų ir kitų skystų produktų transportavimui ir laikymui. Flexitank konteineriai gaminami pagal individualius užsakymus ir gali būti iki 50m3 talpos, kai konteineris skirtas produkto sandėliavimui ir iki 24m3, kai konteineris skirtas transportavimui. Gaminant šiuos konteinerius individualiai galima pritaikyti reikalingas užpildymo ir išleidimo angas: 50mm arba 75mm skersmens.

Daugiau informacijos apie šiuos konteinerius Jums suteiks UAB „Packmak“ darbuotojai.

Nuotraukų galerija:

Įmonė stabiliai veikia Lietuvos rinkoje, tenkindama skirtingų klientų poreikius. Turime ilgalaikę patirtį maišų prekybos srityje, todėl esame pasirengę bendradarbiavimui.

 

UAB Packmak

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192, Kaunas

Tel.: +370 37 366 400

El. paštas: info@packmak.lt

Darbo laikas: I-V 8-17 val.
(Pietų pertrauka: 12:00-13:00 val.)

© 2023 UAB Packmak. Visos teisės saugomos. Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas